V naší originální kavárně se pořád něco děje

Josef Říha - Fotografie 10.1.2022 - 5.2.2022

Josef Říha - Fotografie 10.1.2022 - 5.2.2022

Něco o mně - Josef Říha

Během studia na vysoké škole v Praze Josef Říha navštěvoval Lidovou konzervatoř černobílé fotografie u prof. Jána Šmoka z FAMU. Po studiích začal fotografovat pro časopisy a noviny Květy, MF, Tvorba, především monografie malířů, sochařů, spisovatelů. V té době fotí mimo jiné i v Plzni ve spolupráci s básníkem Karlem Sýsem portréty malířů, např. Jíchy, Tázlera, Štíchy, Štefla, či sochaře Holakovského. V současné době pracuje pro Rabasovu Galerii v Rakovníku tvorbou kata
Akad.arch.Václav Šmolík - Básně noci 6.12.2021 - 8.1.2022

Akad.arch.Václav Šmolík - Básně noci 6.12.2021 - 8.1.2022

Akad. arch Václav Šmolík, studia AVU- Akademie výtvarných umění v Praze, činný jako architekt, malíř a designer v Plzni a Praze. Bývalý externí pedagog na Fakultě FUD Sutnara v Plzni . Autorské výstavy, Plzeň, Praha, Norimberk, Regensburg, Furt im Wald atd, člen Unie výtvarných umělců. Organizátor mnoha malířských mezinárodních plenérů, např v Hroznatově Akademii v Teplé. Ve svých malířsky expresivních obrazech se zabývá tématy lidské figury v interakci s reálným i snovým prostředím.
Přijdte k nám do kavárny posnídat

Kavárna Azyl v Plzni

Jsme originální plzeňská kavárna, bar a galerie, kde se stále něco děje. Přijďte ochutnat prémiovou kávu Segafredo MAXXI a domácí koláčky od babičky. V nabídce máme také prvotřídní kubánské doutníky, cognac Daniel Bouju a širokou nabídku sudových vín od zkušeného vinaře pana Procházky. Stavte se u nás ráno na snídani nebo večer na sklenku vína. Rádi vás uvidíme!

Kontakt

AZYL Bar Galerie Kavárna
Veleslavínova 17, Plzeň, 301 00
Telefon: 377 235 507
Email: galerie.azyl@seznam.cz
FACEBOOK: azylbarplzen