V naší originální kavárně se pořád něco děje

Kateřina Suchá - Metoda a šílenství2.4.2024 - 27.4.2024

Kateřina Suchá - Metoda a šílenství2.4.2024 - 27.4.2024

Kateřina Suchá většinu svého života prožila v inspirativním Kyjevě a v současnosti se její tvůrčí duše rozvíjí v malebném prostředí Západních Čech.
Kateřina se nebojí vyjádřit svou tvůrčí energii na plátně, přičemž čerpá z bohatých zkušeností svého dědečka. Svět umění objevila už v osmnácti letech, kdy začala zdobit oblečení a kostýmy, a od té doby se její vášeň pro barvy a formy neustále prohlubuje.
Její práce, rozmanité a plné emocí, kombinují akrylové barvy s různými médii, vytvářejícími komplexní a fascinující vizuální zážitky. Neřídí se žádnými konvenčními pravidly malířství; spíše se nechává vést svým vnitřním hlasem, vnímající barvy a tvary jako prostředek k vyjádření svého niterného světa.
Její nezaměnitelný umělecký styl prezentovala v soutěži Luxemburt Art Prize. A dnes máme tu čest přivítat její první výstavu v České republice.
Dovolte nám, abychom vás provedli touto fascinující výstavou, plnou barev, emocí a autentičnosti, kterou přináší tvorba Katky Suché.
Přijdte k nám do kavárny posnídat

Kavárna Azyl v Plzni

Jsme originální plzeňská kavárna, bar a galerie, kde se stále něco děje. Přijďte ochutnat prémiovou kávu Segafredo MAXXI a domácí koláčky od babičky. V nabídce máme také prvotřídní kubánské doutníky, cognac Daniel Bouju a širokou nabídku sudových vín od zkušeného vinaře pana Procházky. Stavte se u nás ráno na snídani nebo večer na sklenku vína. Rádi vás uvidíme!

Kontakt

AZYL Bar Galerie Kavárna
Veleslavínova 17, Plzeň, 301 00
Telefon: 377 235 507
Email: galerie.azyl@seznam.cz
FACEBOOK: azylbarplzen