• Kateřina Talířová - Krajinné příběhy 4.10.2021 - 30.10.2021

Kateřina Talířová - Krajinné příběhy 4.10.2021 - 30.10.2021

Malířka Kateřina Talířová, rozená plzeňačka, vystudovala Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara (obor didaktická ilustrace) a Fakultu pedagogickou (obor výtvarná výchova a kultura) na Západočeské univerzitě v Plzni. V současné době žije ve Svitavách a nastoupila učitelskou dráhu na Vyšší a střední pedagogické škole v Litomyšli.
Výtvarnému umění se věnuje řadu let.
Vystavovala na několika společných výstavách nejen v Česku, ale i v Německu.

Výstava krajinné příběhy, jak už název naznačuje, představuje serii maleb a kreseb krajin a přírodních motivů. Tahy štětce a přiznaná linka v suchém pastelu se stává autorčiným rukopisem a typickým znakem vystavených obrazů. Výstavu zahájí 4.10.2021 v 18.00 ilustrátorka a fotografka Markéta Pěnková a můžete se těšit na hudební doprovod plzeňského muzikanta Jiřího Šantory.

Kavárna Azyl v Plzni

Jsme originální plzeňská kavárna, bar a galerie, kde se stále něco děje. Přijďte ochutnat prémiovou kávu Segafredo MAXXI a domácí koláčky od babičky. V nabídce máme také prvotřídní kubánské doutníky, cognac Daniel Bouju a širokou nabídku sudových vín od zkušeného vinaře pana Procházky. Stavte se u nás ráno na snídani nebo večer na sklenku vína. Rádi vás uvidíme!

Kontakt

AZYL Bar Galerie Kavárna
Veleslavínova 17, Plzeň, 301 00
Telefon: 377 235 507
Email: galerie.azyl@seznam.cz
FACEBOOK: azylbarplzen